Kontakta oss

Adress
Järnvägsgatan 1
535 30 Kvänum


Telefon
0512 - 300 480
08:00 - 16:30


Fax
0512 - 92 115

Vill du beställa produkter?
order@jorgensen-elektronik.se


Ska du skicka en faktura?
faktura@jorgensen-elektronik.se


Övriga ärenden
info@jorgensen-elektronik.se
Eller hör av dig till någon av oss i personalen.

Kristian_Jrgensen.jpg

Kristian Jörgensen
VD och utvecklingsansvarig

Telefon: 0512 - 300 485
Mobil: 070-2831104
kristian@jorgensen-elektronik.se

morten_ny.jpg

Morten Jörgensen
Säljare

Telefon: 0512 - 300 481
morten@jorgensen-elektronik.se

JoackimDyhre_small.jpg

Joackim Dyhre
Säljare

Telefon: 0512 - 300 483
Mobil: 070-7286444
joackim.dyhre@jorgensen-elektronik.se

leif.jpg

Leif Svensson
Utveckling

Telefon: 0512 - 300 484
leif@jorgensen-elektronik.se
 jimmie.jpg

Jimmie Wilson
Utveckling

Telefon: 0512 - 300 194
jimmie@jorgensen-elektronik.se
mattias.jpg

Mattias Larsson
Service och reservdelar

Telefon: 0512 - 300 488
mattiasl@jorgensen-elektronik.se

hanna_ny.jpg

Hanna Bengtsson
Montör

Telefon: 0512 - 300 196
hanna@jorgensen-elektronik.se

hannes.JPG

Hannes Andersson
Montör

Telefon: 0512 - 300 190
hannes@jorgensen-elektronik.se

 

Frans Karlsson
Montör

Telefon: 0512 - 300 192
frans.karlsson@jorgensen-elektronik.se

markus.jpg

Markus Jörgensen
Personal- och ekonomiansvarig

Telefon: 0512 - 300 489
markus@jorgensen-elektronik.se

carina_ny.jpg

Carina Jörgensen
Ekonomi och administration

Telefon: 0512 - 300 480
carina@jorgensen-elektronik.se

tomas_ny.jpg

Tomas Olofsson
Utveckling och inköp

Telefon: 0512 - 300 486
tomas@jorgensen-elektronik.se

gustav.jpg

Gustav Friberg
Utveckling

Telefon: 0512 - 300 482
gustav@jorgensen-elektronik.se
anton.JPG

Anton Larsson
Verkstadsansvarig

Telefon: 0512 - 300 195
anton@jorgensen-elektronik.se
hakan_ny.jpg

Håkan Dalemo
Montör

Telefon: 0512 - 300 487
hakan@jorgensen-elektronik.se
robin.JPG

Robin Parnelöv
Montör

Telefon: 0512 - 300 480
robin@jorgensen-elektronik.se

 

Dennis Johansson
Utveckling

Telefon: 0512 - 300 191
dennis.johansson@jorgensen-elektronik.se